מיכל גולדמן מציגה ציורים פיגורטיביים שצוירו בטמפרת שעווה, המציעים מבט רענן ובוחן על נושאי ציור מסורתיים – טבע דומם, דיוקנאות ומראות פְּנים וחוץ. בסדרת ציורים חדשה משמש מסך המחשב כחלון למציאות וירטואלית, כמסגרת בתוך הפריים או כציור בתוך ציור. הוא ממלא את מקום החלון ומציע חלון למציאות אחרת – והדמויות הנשקפות ממנו תופסות את מקומו של אדם ממשי היושב מול הציירת בעת ציור דיוקן.
שולחן כחול הוא ה"גוף" היציב שעליו מתרחשת הדרמה המתוארת בציורים, בעוד שהמסך מייצג את ה"ראש" – עולם הרעיונות השיתופי, זרם התודעה הקולקטיבי שזורם לסטודיו דרך היוטיוב. גולדמן מותחת את גבולות המציאות שהיא מציירת. לצד ההנאה המתמדת שלה מתיאור חפצים שכיחים ומראות מחיי היומיום ומסביבתה הקרובה, רעיונות שונים הזורמים לסטודיו מרחבי האינטרנט מוצאים את דרכם אל העבודות והופכים לאלמנטים ציוריים בתוך רקעים מופשטים; אובייקטים דמיוניים וצבעים שלא מן העולם הזה פולשים אל תוך תיאור המרחב הממשי של הסטודיו.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit